Betonowe dekoracje

Podkategorie

Aktywne filtry

Dom bez roślin wydaje się pusty. Dzięki ich obecności stajemy się natomiast szczęśliwsi i częściej się uśmiechamy. Kwiaty warto trzymać w odpowiednich doniczkach, najlepiej tych ozdobnych. Przedstawiamy oryginalne dekoracje z betonu, w których domowe rośliny będą się rewelacyjnie prezentowały.

Wyjątkowe dekoracje z betonu architektonicznego

Dekoracje, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego, zostały stworzone z betonu architektonicznego. Ta odmiana jest równie wytrzymała i solidna, co beton, który znamy z branży budowlanej, wyróżniają ją jednak walory estetyczne. Każda z dostępnych u nas pozycji została odlana oraz polakierowana manualnie. Możesz mieć zatem pewność, że takie dekoracje z betonu będą zarówno trwałe, jak i ładne.

Ekstrawagancki styl dzięki dekoracjom z betonu

Lubisz wyrażać siebie za pomocą ubrań, naszywek czy naklejek? Teraz swój indywidualny, być może nawet ekstrawagancki styl, możesz wprowadzić również do swojego mieszkania. Wszystko za sprawą niepowtarzalnych ozdób, jak prezentowane tu przedmioty. Ciekawe, geometryczne kształty, wniosą powiew świeżości do Twoich wnętrz. Na szczególną uwagę zasługują dekoracje z betonu, które swym wyglądem przypominają ludzką czaszkę. Ich podstawowym zastosowaniem jest wykorzystanie ich w roli osłonek na donice, możesz jednak przeznaczyć je do czegoś zupełnie innego. Te wyszukane formy z powodzeniem mogą stać się pojemnikami na drobne monety czy biżuterię.

Dekoracje z betonu do terrarium lub lasu w słoiku

Pozycje z prezentowanej tu kategorii naszego katalogu posłużą Ci również za ozdobę wewnątrz innej ozdoby. Mowa tu przede wszystkim o terrariach. Jeżeli jesteś opiekunem gada lub płaza, dekoracje z betonu mogą stać się ciekawym rekwizytem w jego przestrzeni mieszkalnej. Upewnij się jednak, że rozwiązanie to będzie bezpieczne dla Twojego zwierzęcia. To jeszcze nie wszystko. Nasze ozdoby możesz także wykorzystać podczas komponowania swojego własnego kawałka lasu w słoiku, pod warunkiem, że dysponujesz naczyniem o odpowiednich rozmiarach.