• Wyprzedaż!
  • -30%

Biała czaszka 3D z kwiatami

BET-CZA-006
Nowy produkt

Niezwykle przepiękna czaszka wykonana z betonu architektonicznego

65,03 zł
45,52 zł Zniżka 30%

Wyjątkowa osłonka na kwiaty w kształcie czaszki wykonana z betonu architektonicznego.  Pod doniczką znajdują się specjalne podkładki, które chronią powierzchnię przed zarysowaniem. Dzięki swojej wadze doniczka jest bardzo stabilna.

Parametry techniczne:

Wymiary zewnętrzne: 130x150x190 mm

Wymiar wewnętrzny: 110 mm


Waga netto: 1850 g

Cechy szczególne:

Osłonek doniczkowych wykonanych z betonu architektonicznego.

Produkt ręcznie odlewany i lakierowany, dlatego każdy produkt jest od siebie różny

Stylowa doniczka w kształcie czaszki

Przepiękna i bardzo oryginalna doniczka w kształcie czaszki to propozycja dla każdego, kto uwielbia rośliny, ale nie wyobraża sobie trzymania ich w tradycyjnych donicach. Na górze donica została ozdobiona kwiatami. Sprawdzi się doskonale na każdym tarasie, w ogrodzie, ale również w domu. Idealnie komponować się będzie z innymi betonowymi elementami i ozdobami. Jest to osłonka na kwiaty, która będzie też świetnym prezentem na różne okazje.

Doniczka czaszka z betonu architektonicznego

Prezentowana doniczka czaszka wykonana została w całości z betonu architektonicznego i wyróżnia się swoją doskonałą jakością. Jest też bardzo solidna i wytrzymała. Waga produktu gwarantuje mu doskonałą stabilność, dlatego donica doskonale sprawdzi się jako ozdoba tarasu lub ogrodu. Aby ochronić powierzchnię, na której ustawimy dekorację, donica posiada specjalne podkładki, które chronią przed porysowaniem. Produkt wykonywane jest ręcznie, dlatego każdy może się różnić od siebie.

BET-CZA-006
Nowy produkt

Specyficzne kody