Otoczak czarny 20-40 mm

KAM-OTO-001

Otoczak o wyjątkowej czarnej brawie, który idealnie nadaje się do terarriów, akwariów a w szczególności do kompozycji w słojach.

Waga
  • 0,5 kg
  • 1 kg
  • 2 kg
  • 5 kg
3,25 zł

Kamienie sprzedawane w naszym sklepie są starannie czyszczone, a także parzone w wysokiej temperaturze, w związku z czym nie posiadają żadnych osadów, oraz patogenów. Nasze kamienie to w 100% produkty pochodzenia naturalnego, które nie są w żaden sposób impregnowane czy barwione. Idealnie nadają się do różnych biotopów oraz kompozycji. Szczególnie polecamy je do kompozycji lasu w słoiku, terrariów oraz jako podłoże w akwariach.

Ważne!

Otrzymany towar może nieznacznie się różnić niż ten umieszczony na zdjęciu poglądowym, jest to spowodowane tym że każdy kamień posiada swój indywidualny kształt oraz kolor.

Otoczaki o niesamowicie intensywnej barwie, czyli udekoruj swoje akwarium już teraz!

Jeżeli jesteś dumnym posiadaczem akwarium i marzy Ci się znalezienie dodatków, które podniosą jego walory estetyczne, to jesteś w odpowiednim miejscu. Otoczaki o bardzo intensywnej barwie idealnie nadadzą się właśnie do akwariów, ale również terrariów bądź lasach w słoikach. Wprowadź swoje szklane hobby na lepszy poziom właśnie teraz!

Naturalne, czarne kamienie do akwarium, zainwestuj już teraz!

Jeśli lubisz kupować produkty pochodzenia naturalnego, to jesteś w odpowiednim miejscu. Kamienie znajdujące się na stronie są w 100% pochodzenia naturalnego. Nic nie jest sztucznie barwione czy też impregnowane. Zakup na stronie oznacza inwestycję w coś wiadomego i dobrego pochodzenia. Zrób sobie miły prezent już teraz!

KAM-OTO-001

Opis

Rozmiar
2 - 4 cm
Barwa
czarna

Specyficzne kody

EAN13
5904310926010

Zobacz także