• Wyprzedaż!
  • -30%

Piasek kwarcowy czarny 3-5mm

KAM-PIA-002

Piasek kwarcowy czarny 3-5 mm, idealnie nadaje się do terarriów, akwariów a w szczególności do kompozycji w słojach.

Waga
  • 0,5 kg
  • 1 kg
  • 2 kg
  • 5 kg
4,07 zł
2,85 zł Zniżka 30%

Czarny piasek kwarcowy do terrarium

Jeżeli jesteś właśnie na etapie urządzania nowego domu dla swojego gekona lub kameleona, musisz zadbać oto, by był on możliwie jak najbardziej zbliżony do środowiska naturalnego, w którym żyją przedstawiciele jego gatunku. Żwirek kwarcowy czarny pomoże Ci stworzyć idealne warunki dla Twojego pupila.

Żwirek kwarcowy czarny do lasu w słoiku

A może, zamiast terrarium, chcesz urządzić las w słoiku, który ostatnimi czasy stał się kultową ozdobą? To bardzo dobry pomysł, bo dzięki temu każdego dnia będziesz bliżej natury. Aby jednak taka miniatura lasu prawidłowo funkcjonowała, musisz dobrze dobrać jej komponenty. W roli warstwy drenażowej lub dekoracyjnej najlepiej sprawdzi się prezentowany tu czarny piasek kwarcowy. Na poglądowym zdjęciu możesz zobaczyć rozmiar jego ziarenek w porównaniu do monety pięciozłotowej.

Kamienie sprzedawane w naszym sklepie są starannie czyszczone, a także parzone w wysokiej temperaturze, w związku z czym nie posiadają żadnych osadów, oraz patogenów. Idealnie nadają się do różnych biotopów oraz kompozycji. Szczególnie polecamy je do kompozycji lasu w słoiku, terrariów oraz jako podłoże w akwariach.

Ważne!

Otrzymany towar może nieznacznie się różnić niż ten umieszczony na zdjęciu poglądowym, jest to spowodowane tym że każdy kamień posiada swój indywidualny kształt oraz kolor.

KAM-PIA-002

Opis

Ziarnistość
3-5 mm
Kolor
Czarny

Specyficzne kody

Zobacz także