Filtruj według

Wysokość

Wysokość

Szerokość

Szerokość

Roślina 1

Roślina 1

Roślina 2

Roślina 2

Roślina 3

Roślina 3

Typ szkła

Typ szkła

Kategorie

Kategorie

Las w słoiku – growitbox.com

Las w słoiku DIY

Aktywne filtry

Las w słoiku DIY - Zbuduj wraz ze swoją rodziną Wasz wyjątkowy las w słoiku

Nasza oferta kierowana jest do osób, które pragną posiadać w domu swój własny ogród, a nie mają na to wystarczającej przestrzeni. Już teraz mogą Państwo zdecydować się na las w słoiku wykonany DIY, który zachwyca swoją prostotą oraz własnym ekosystemem. Oznacza to, że żaden leśny słoik nie wymaga podlewania – wystarczy, że las w słoiku nie jest trzymamy w pełnym słońcu, a sam będzie dbał o odpowiednie nawodnienie - dodatkowo, cena lasu w słoiku jest wyjątkowo korzystna. Ogród w słoiku może stanowić wspaniałą, żywą ozdobę w domu, przy minimalnym nakładzie pracy związanej z jego pielęgnacją.

Ogród w słoiku

Dostarczamy Państwu wszystkie niezbędne elementy do zbudowania własnego lasu w słoiku. Sklep internetowy umożliwia również zakup dodatkowych dekoracji, co pozwala Wam stworzyć wymarzony ogród w słoiku, zupełnie odmienny od naszych propozycji. Nie zastanawiajcie się więc ani chwili dłużej, wybierzcie własny las w słoiku, którego cena na pewno pozytywnie Was zaskoczy!

Gotowe zestawy do lasów w słoikach dla początkujących i nie tylko

Prezentowane tu gotowe zestawy do lasów w słoikach to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nigdy wcześniej nie zajmowały się komponowaniem takiego miniaturowego ekosystemu. Widząc tak ogromną ofertę elementów leśnego podłoża, roślin czy kamieni mogą poczuć się przytłoczone i bardzo szybko się zniechęcić. Właśnie z myślą o nich do naszej oferty włączyliśmy pozycje, które zawierają w sobie wszystkie niezbędne składniki, jak widoczne tu zestawy do lasów w słoikach. To dobry wybór również dla tych, którzy chcą czym prędzej przystąpić do działania, zamiast spędzać długie godziny na przeglądaniu naszej oferty.

Zestawy do lasów w słoikach – idealny pomysł na prezent

Zbliżające się urodziny lub imieniny bliskich to czas, w którym stają Państwo przed decyzją, dotyczącą wyboru odpowiedniego prezentu. Często trudno jest jednak trafić w gust osoby, którą widuje się jedynie kilka razy do roku. Na szczęście istnieją upominki uniwersalne, jak te zestawy do lasów w słoikach.