Żywy mech srebrny chrobotek reniferowy rozmiar L

ros-mec-009

Żywy mech chrobotek reniferowy cena za 1 sztukę

Rozmiar opakowania 19x12cm

14,81 zł

Żywy mech chrobotek reniferowy cena za 1 sztukę

Rozmiar opakowania 19x12cm

Srebrny chrobotek reniferowy idealny do lasu w słoiku

W ofercie naszego sklepu posiadamy ładny, świeży mech chrobotek reniferowy, który doskonale pasuje do terrariów, miniaturowych ogrodów, a w szczególności do lasów w słoiku.

Mech reniferowy – czemu zawdzięcza swą nazwę?

Ta roślina o charakterystycznym wyglądzie występuje w wielu miejscach na świecie, swoją obecność ogranicza jednak niemal wyłącznie do półkuli północnej. Bogato porasta tereny tundry, takie jak Laponia, które większość z nas kojarzy z żyjącymi dziko reniferami. To właśnie tym zwierzętom mech reniferowy zawdzięcza zresztą budzącą tak jednoznaczne konotacje nazwę.

Chrobotek reniferowy w Twoim domu

Delikatny i miły w dotyku mech to bardzo dobry pomysł na naturalną ozdobę wnętrz. Dzięki niemu możesz mieć las na wyciągnięcie ręki. Dosłownie! Otoczenie, w którym obecne są rośliny, znacznie podnosi komfort życia i poprawia jakość snu. To niesamowite, jakie cuda może zdziałać niewielka roślina zamknięta w słoiku. Chrobotek reniferowy na pewno podbije Twoje serce!

Pielęgnacja chrobotka reniferowego:

Utrzymanie mchu w pomieszczeniach jest bardzo proste. Zraszaj powierzchnię kilka razy w tygodniu, aby nie dopuścić do uschnięcia mchu. Jeżeli będziemy zbyt rzadko go zraszać, mech zrobi się brązowy i nie będzie się prawidłowo rozwijał.

Jeżeli mech trzymany jest w szklanych pojemnikach zazwyczaj nie trzeba go zraszać, gdyż wilgoć jest zamknięta w pojemniku.

ros-mec-009

Opis

Roślina 1
Mech

Specyficzne kody

Zobacz także