Preparat mikrobiologiczny "anty-pleśń" 30 g

DOD-MIK-002

Preparat mikrobiologiczny sprzedawany jest w opakowaniach 30 g. 

7,40 zł

Preparat mikrobiologiczny

Produkt powstaje z otrąb (pszennych i ryżowych) fermentowanych przy użyciu mikroorganizmów, melasy z trzciny cukrowej, niechlorowanej wody, soli kamiennej i pudru ceramicznego. Nie zawiera komponentów modyfikowanych genetycznie i substancji toksycznych. Jest bezpieczny dla życia roślin, zwierząt i ludzi.

Korzyści stosowania preparatu mikrobiologicznego:

  • Poprawa warunków biofizykochemicznych w glebie i eliminacja patogenów glebowych
  • Poprawa krzewienia i siły wzrostu roślin
  • Eliminacja gnicia na rzecz fermentacji
  • Redukcja prawdopodobieństwa wystąpienia pleśni w słojach

Preparat na pleśń niezbędny do lasu w słoiku

Fascynują Cię lasy w słoiku? Ty także możesz go stworzyć. Pamiętaj jednak, że na wyborze roślin oraz elementów ozdobnych Twoje zadanie się nie kończy. Podłoże lasu musisz wzbogacić preparatem na pleśń. Dzięki zmieszaniu go z glebą Twój mini las będzie cieszył Twoje oczy przez długi czas. Tylko w ten sposób taki ekosystem zamknięty w szklanym słoju może działać poprawnie.

Ochrona roślin domowych z preparatem na pleśń

Uwielbiasz otaczać się roślinami, ale odnosisz wrażenie, że opieka nad nimi czasami Cię przerasta? Jeżeli na powierzchni gleby zauważasz niepokojący osad, może to oznaczać, że zaatakowała ją pleśń. Profilaktycznie wymieszaj zatem ziemię do kwiatów z preparatem na pleśń. Najlepiej stosować ten zabieg za każdym razem, gdy w Twoim domu pojawia się nowa roślina.

Sposób użycia:

Preparat mikrobiologiczny należy wymieszać z ziemią przed posadzeniem roślin. Opakowanie 30 g jest przeznaczone na 6 l ziemi. Ziemię należy wsypać do naczynia, następnie dodać preparat mikrobiologiczny i dokładnie wymieszać. Po zmieszaniu preparatu z ziemią należy odstawić ziemię na 2-3 dni, tak by preparat miał czas na rozpoczęcie procesów. Po tym czasie można sadzić rośliny.

DOD-MIK-002

Opis

Waga
30 g

Specyficzne kody

Zobacz także