Bluszcz pospolity Hedera zielony

ros-blu-002

Bluszcz pospolity Hedera to wiecznie zielona roślina. Bluszcz bardzo atrakcyjnie wygląda w kompozycji las w słoiku i bardzo dobrze znosi ciężkie warunki typu niskie temperatury, zacienienie

10,19 zł

Bluszcz pospolity Hadera

W bogatej ofercie naszego sklepu znajdziecie Bluszcz pospolity Hadera zielony, który uczyni Wasz ekosystem wyjątkowym. Jest mało wymagający, dzięki czemu jego uprawa nie sprawi trudności. Z łatwością znosi niesprzyjające warunki takie jak niskie temperatury powietrza oraz zacienienie. Ta pnąca, wiecznie zielona roślina należy do rodziny araliowatych Araliaceae. Ze względu na swoje preferencje co do warunków środowiska w jakim się rozwija, perfekcyjnie nadaje się do kompozycji las w słoiku. 

Bluszcz pospolity Hadera zielony – jak o niego dbać?

Bluszcz pospolity Hadera zielony najlepiej rozwija się w zacienionym miejscu. Należy zapewniać jej dostateczną ilość wody, ponieważ lubi wilgotne podłoże. W okresie letnim bluszcz wymaga częstszego podlewania z uwagi na wysokie temperatury powietrza, a tym samym niesprzyjające jego funkcjonowaniu warunki. 

Stanowisko: miejsce zacienione

Bluszcz jest rośliną nadającą się do każdego słoja z naszej oferty.

Ważne!

Otrzymany towar może nieznacznie się różnić niż ten umieszczony na zdjęciu poglądowym, jest to spowodowane tym że każda roślina posiada swój indywidualny kształt oraz wybarwienie liści.

ros-blu-002

Opis

Wysokość
17 cm
Roślina 1
Bluszcz
Gatunek
Hedera helix
średnica doniczki
6 cm

Specyficzne kody

Zobacz także