Ficus 'Ginseng' 30 cm "M"

ROS-FIC-002

Ficus microcarpa 'Ginseng' miniaturowe drzewko o wyjątkowym i niepowtarzalnym kształcie. Drzewko ma 30 cm wysokości mierząc łącznie z doniczką.

41,66 zł

Ficus jest rośliną pasującą do każdego wnętrza. Kształt ich liści ma w sobie coś magicznego i egzotycznego zarazem. Jest rośliną prostą w uprawie i idealnie nadają się do kompozycji lasu w słoiku

Ficus ginseng – roślina, która nigdy nie wyjdzie z mody

Trudno wyobrazić sobie roślinę bardziej uniwersalną niż ficus ginseng. To prawdziwa klasyka botaniki. Przepięknie wygląda, pasuje do każdego stylu, od rustykalnego po te najbardziej awangardowe i nowoczesne, a do tego bardzo łatwo jest o nią dbać. Docenią ją zarówno osoby doświadczone w uprawie roślin domowych, jak i te, które dopiero zaczynają przygodę z tym hobby.

Ficus bonsai w szkle – prawdziwa chluba lasu w słoiku

Planujesz stworzenie swojego własnego ogrodu w miniaturze? Na pewno ucieszy Cię zatem wiadomość, że ficus bonsai w szkle prezentuje się najlepiej. Bez obaw możesz wybrać go na najważniejszą roślinę w Twojej kompozycji. Pamiętaj jedynie, by zamówić odpowiednio duży słój. Jego wysokość powinna być większa od rośliny o 7-15 centymetrów.

*Ficus 30 cm pasuje do słoika - 37 cm, 42 cm

Ważne!

Otrzymany towar może nieznacznie się różnić niż ten umieszczony na zdjęciu poglądowym, jest to spowodowane tym że każda roślina posiada swój indywidualny kształt oraz wybarwienie liści.

Ficus dostępny jest w trzech rozmiarach: S, M, L

Rozmiar S: https://growitbox.com/rosliny-do-lasu-w-sloiku/ficus-ginseng-20cm-s.html

Rozmiar L: https://growitbox.com/rosliny-do-lasu-w-sloiku/ficus-ginseng-35-cm-l.html

ROS-FIC-002

Opis

Wysokość
30 cm
Gatunek
Ficus microcarpa 'Ginseng'
średnica doniczki
9 cm

Specyficzne kody

Zobacz także