Hemionitis arifolia

ros-hem-001

Hemiotis arifolia jest bardzo dekoracyjną, bardzo rzadko spotykaną, paprocią o serco-kształtnych liściach.

13,88 zł

Hemionitis pochodząca z tropikalnych rejonów Azji Południowo-Wschodniej jest rośliną, która doskonale nadaje się do uprawy w pomieszczeniach o dużej wilgotności, polecana do terrarium i vivarium

Hemionitis arifolia – minimalistyczna i intrygująca

To jedna z tych roślin, która na pozór wydaje się mało atrakcyjna, ale na swój sposób jest jednak intrygująca. Hemionitis arifolia sprawdza się w najróżniejszych kompozycjach z udziałem innych roślin. Może stanowić dla nich tło lub wybijać się na pierwszy plan – wszystko zależy od Twoich intencji. Na szczególną uwagę zasługują jej oryginalne liście w kształcie serca.

Hemionitis arifolia do lasu w szkle lub terrarium

Od jakiegoś czasu chodzi Ci po głowie pomysł stworzenia miniaturowego ekosystemu? A może urządzasz terrarium? Hemionitis arifolia do lasu w szkle nadaje się najlepiej, przede wszystkim dlatego, że najbardziej lubi przebywać w wilgotnym otoczeniu. Jeżeli zapewnisz jej odpowiednie warunki rozwoju, nie sprawi Ci trudności w pielęgnacji.

Hemionitis jest rośliną nadającą się do każdego słoja z naszej oferty.

Ważne!

Otrzymany towar może nieznacznie się różnić niż ten umieszczony na zdjęciu poglądowym, jest to spowodowane tym że każda roślina posiada swój indywidualny kształt oraz wybarwienie liści.

ros-hem-001

Opis

Wysokość
13cm
Roślina 1
Paproć
średnica doniczki
8,5 cm

Specyficzne kody

Zobacz także