Skrzydłokwiat

ros-skd-001

Skrzydłokwiat to idealna domowa roślina doniczkowa, którego ciemne liście pięknie kontrastuje ze śnieżnobiałymi kwiatami

10,19 zł

Skrzydłokwiat jest rośliną pasującą do każdego wnętrza, która nadaje się do wszystkich słojów z naszej oferty. Jeżeli zamierzasz więc stworzyć las w słoiku, ten gatunek będzie bardzo dobrym wyborem.

Skrzydłokwiat – egzotyka z Ameryki

Prezentowana roślina w naturze występuje przede wszystkim na zielonych terenach obu Ameryk, choć można ją spotkać również w niektórych rejonach Azji. W naszej szerokości geograficznej niewątpliwie uchodzi za egzotykę. Europejczyków urzeka przede wszystkim niepowtarzalny wygląd skrzydłokwiatu oraz proste zasady jego pielęgnacji.

Miniaturowa wersja skrzydłokwiatu

Ogromnym zainteresowaniem w naszym sklepie cieszy się właśnie miniaturowa wersja tego gatunku roślin, z racji możliwości jej wykorzystania podczas komponowania lasu w słoiku. To niezwykle wdzięczna odmiana, która za opiekę odpłaca nietuzinkowym wyglądem. Jej charakterystyczne dwukolorowe liście niektórym przypominają skrzydła.

Skrzydłokwiat jest rośliną nadającą się do każdego słoja z naszej oferty.

Ważne!

Otrzymany towar może nieznacznie się różnić niż ten umieszczony na zdjęciu poglądowym, jest to spowodowane tym że każda roślina posiada swój indywidualny kształt oraz wybarwienie liści.

ros-skd-001

Opis

Wysokość
21 cm
Roślina 1
Skrzydłokwiat
Gatunek
Spathiphyllum

Specyficzne kody

Zobacz także