Wazon słój 42 cm z pokrywką korkową

WAZ-POK-KOR-001

Duży wazon szklany w formie słoja z pokrywką z korkową wykonany z grubego białego szkła

las w sloiku

69,11 zł

Wazon szklany ręcznie dmuchany w kształcie słoika zamykany pokrywką korkową.

Wazon wyprodukowany w Polsce, wykonany jest z grubego białego szkła, które charakteryzuje się dużą przejrzystością a zarazem wysoką wytrzymałością.

Produkt może posiadać delikatne pęcherzyki powietrza, powstające naturalnie w procesie wytwarzania szkła.

Duży szklany wazon, który subtelnie ozdobi Twoje wnętrza

Ozdoby wykonane ze szkła to akcesoria, które odnajdą się w każdym wnętrzu. Ten ręcznie wykonany wazon jest przezroczysty i stosunkowo duży, warto ustawić go zatem na jednej z pustych półek w salonie bądź sypialni. Dzięki temu będzie dobrze widoczny, ale przy tym zupełnie nieprzytłaczający. To świetny pomysł na subtelną dekorację w minimalistycznych wnętrzach.

Duży słój – idealny do lasu w szkle

Trudno zaprzeczyć, że prezentowane tu naczynie wręcz idealnie nadaje się do skomponowania pewnego rodzaju ogrodu. Biorąc pod uwagę jego rozmiar, stworzony ekosystem wcale nie będzie miniaturowy! Duży słój do lasu w szkle to dobry wybór dla każdego. Co najważniejsze, by zabrać się za jego urządzanie, wcale nie musisz mieć w tej dziedzinie doświadczenia.

Słoik tej wielkości pozwala na wykonanie wielu niepowtarzalnych kompozycji z wykorzystaniem większych roślin jak palma czy drzewko Bonsai. Idealnie sprawdza się również do tworzenia obszerniejszych kompozycji z użyciem kilku mniejszych roślin, takich jak bogata w swoich odmianach kolorystycznych fitonia a znajdzie się również sporo miejsca na dodatkową aranżację z mchu, kamieni i kolorowego piasku.

Wymiary wazonu:

Wysokość - 42 cm

Szerokość - 22 cm

WAZ-POK-KOR-001

Opis

Wysokość
42 cm
Szerokość
22 cm
Pokrywka
Korkowa
Typ szkła
Białe

Specyficzne kody

Zobacz także