Rośliny do lasu w słoiku – growitbox.com

Rośliny

Podkategorie

Aktywne filtry

Tym, co sprawia, że las działa na nas odprężająco i uspokajająco, są rośliny. Ich zielony kolor wprawia nas w pozytywny nastrój i pozwala naładować baterie. Jeżeli chcesz, by te cudowne chwile trwały dłużej, wybierz dostępne w naszym sklepie rośliny do lasu w słoiku. Już jedno spojrzenie w ich stronę poprawi Ci humor.

Skrawek lasu na własność

Zamknięta za szkłem kompozycja, dzięki której możesz być bliżej natury, to najlepszy pomysł na ozdobę do domu. Jeżeli zagospodarujesz wybrany słój zgodnie ze wskazówkami specjalistów, nie będziesz musiał go czyścić ani podlewać. To doskonała alternatywa dla osób, które dużo podróżują i w związku z tym nie mogą pozwolić sobie na kwiaty doniczkowe. Rośliny do lasu w słoiku z powodzeniem wypełniają tę pustkę.

Miniaturowe rośliny do lasu w słoiku

W bogatej ofercie naszego sklepu znajdziesz najróżniejsze gatunki roślin w miniaturowych wersjach. Dzięki temu bez problemu zmieszczą się one do słoja, w którym planujesz urządzić swój prywatny ekosystem. Możesz pokusić się o próbę odtworzenia lasu, który znasz z czasów wakacji, w dzieciństwie spędzanych u dziadków lub dalszej rodziny na wsi. Całkowicie odmiennym, ale równie ciekawym pomysłem będą rośliny do lasu w słoiku, które dotąd nie były Ci znane. Wraz z nimi odkryjesz zupełnie nowy wymiar natury z egzotycznych zakątków kuli ziemskiej. Dzięki temu każdego dnia będziesz odbywać daleką podróż, nie ruszając się przy tym z domu.

Popularne i egzotyczne rośliny do lasu w słoiku

Proponujemy Ci kilkadziesiąt różnych gatunków roślin, które sprawdzą się jako naturalna dekoracja Twojego mieszkania. Możesz dokonać bezpiecznego wyboru i postawić na te najbardziej popularne odmiany roślin do lasu w słoiku, jak na przykład paproć, która jest pierwszym skojarzeniem większości z nas, gdy na myśl przywołujemy leśny krajobraz. Jeżeli Twoja fantazja lubi ponosić Cię jednak nieco bardziej, sięgnij po któryś z mniej znanych gatunków, jak chociażby przepiękna fitonia zielona, która przywędrowała do nas z Ameryki Południowej.

Pamiętaj aby do każdego zestawu wybrać co najmniej jedną kulkę mchu, która stabilizuje nasz ekosystem

Dlaczego warto wybrać nasze produkty?

Przeczytaj :)