Filtruj według

Roślina 1

Roślina 1

Zestawy z roślinami do lasów w słoiku – growitbox.com

Zestawy z roślinami

Podkategorie

Aktywne filtry

Zestawy z roślinami do lasów w słoiku to gadżety z kategorii „zrób to sam” na miarę naszego stulecia. Swoją popularność zawdzięczają trendom promującym kontakt z naturą jako pomysł na wyciszenie się i odnalezienie balansu w zabieganej codzienności. Moda na wprowadzanie przyrody zamkniętej w szklanym słoju we własne cztery ściany na pewno dotarła także w kręgi Twoich znajomych. Przekonaj się więc, że akcesoria tego typu to coś więcej niż ładne dekoracje. Zadbane zestawy leśne do słojów zostaną z Tobą na dłużej i wcale nie będą wymagały skomplikowanej pielęgnacji.

Gotowe zestawy z roślinami do lasów w słoiku – idealne na pierwszy raz

O miniaturowym lesie słyszałeś już wiele dobrego i chcesz spróbować stworzyć własny ekosystem w szklanym naczyniu, ale nie wiesz, od czego zacząć? Postaw na któryś z widocznych tu zestawów. W każdym z nich znajdziesz podłoże, wybrane rośliny oraz mech. Wystarczy, że starannie ułożysz je w przezroczystym słoju, a już po krótkim czasie składniki te staną się dobrze funkcjonującym organizmem. Zestawy leśne do słojów powinny zostać otoczone szczególną troską ze względu na swój delikatny charakter. Jeżeli od samego początku będziesz jednak ściśle trzymać się instrukcji, nie będą wymagać z Twojej strony częstej ingerencji. Wystarczy, że regularnie będziesz sprawdzać, czy na podłożu lub roślinach nie pojawiają się grzyby oraz czy ich poszczególne fragmenty nie obumierają.

Zestawy leśne do słojów – obcuj z naturą każdego dnia

Dostępne w ofercie sklepu Growitbox zestawy z roślinami do lasów w słoiku spodobają się każdemu, kto lubi spacery leśnymi duktami, choć nie może sobie na nie pozwolić tak często, jak by tego chciał. To również praktyczna lekcja biologii dla najmłodszych. Jeżeli masz więc kilkuletnie dzieci, taki żyjący własnym życiem ogród będzie wspaniałym pretekstem do wytłumaczenia im zasad, panujących w przyrodzie. Żaden podręcznik nie przybliży wszak kilkulatkom natury w takim stopniu co żywy organizm. Zestawy leśne do słojów to niepowtarzalna okazja do tego, by na własne oczy zobaczyły, w jaki sposób funkcjonuje las i co znajduje się pod jego powierzchnią.

Zestawy z roślinami do lasów w słoiku – obdaruj nimi ukochane osoby

Prezentowane tu akcesoria stanowią doskonały pomysł na prezent na różnorodne okazje. Las może stać się głównym podarunkiem lub jedynie dodatkiem do niego, na przykład zamiast bukietu ciętych kwiatów. W przeciwieństwie do nich oczy jubilata czy solenizanta będzie cieszył przez dłuższy czas. Jak już wspomnieliśmy, zestawy z roślinami do lasów w słoiku to również wymarzony upominek dla najmłodszych członków rodziny. Ucieszą się z niego przede wszystkim ciekawe świata maluchy, które potrafią już korzystać z instrukcji lub mogą liczyć na pomoc rodziców czy starszego rodzeństwa. Miniaturowy ogród sprawdzi się ponadto jako prezent na dzień matki lub rocznicę ślubu.